Čínský výrobce FIIDO otevírá sklady ve Státech. Dodávky urychlí o týdny

30.01.2021

Čínský výrobce FIIDO otevírá sklady ve Státech. Dodávky urychlí o týdny

Výrobce FIIDO, který je známý díky svým skládačkám, se rozhodl otevřít další sklady ve Spojených státech. Tak rychleji a snáze uspokojí stále rostoucí poptávku po elektrokolech.

Čínská firma představila nové sklady, které otevřela ve Spojených státech. Elektrokola pro americké zákazníky se z nich odbavují už od prosince a slouží zákazníkům, kteří si skládací elektrokola FIIDO objednávají prostřednictvím webové stránky. Díky tomu se budou elektrokola společnosti FIIDO výrazně snáze doručovat, poptávka ve Spojených státech totiž vzrostla s ohledem na ostatní trhy nejvýrazněji. "Není lepší čas, kdy by se měly nové sklady otevřít, než nyní. Na dnešním trhu nacházíme tolik příležitostí, hlavně u jezdců, kteří poptávají elektrické mopedy," prohlásila obchodní manažerka FIIDO pro americký trh.

Sklady se nacházejí v New Yorku a Kalifornii, vydávají se v nich modely D11, M1, D4S, a D2S, které si mohou zákazníci objednat na webové stránce fiido.com. Díky tomu, že se tyto modely budou odesílat z amerických skladů, bude jejich zaslání velmi rychlé a díky tomu se ještě zlepší povědomí o této značčce. Zakladatel FIIDO Wang neskrývá nadšení: "Jsme opravdu nadšeni a hrdí, že můžeme oznámit zřízení skladů ve Spojených státech. Díky tomu mohou naši zákazníci získat objednané produkty o dva týdny dříve."  

PŘEDPLATNÉ