Chytrý ještě chytřejší

Více přizpůsobitelných jízdních režimů, české menu a nové navigační funkce – v tom spočívá aktualizace aplikace eBike Flow.

Společnost Bosch eBike System vylepšila svou aplikaci eBike Flow a vybízí uživatele k bezplatnému stažení. Díky aktuální verzi bude jízda na e-biku s pohonem Bosch ještě zábavnější. Aplikace bikerům umožní vyladit jízdní režimy tak, aby ještě lépe vyhovovaly individuálnímu jízdnímu stylu. Rozšířená navigace zase slibuje přesnější a výpravnější plánování trasy. A přibylo také kompletní české menu!

  • Ještě individuálnější a sportovnější: jízdní režimy eMTB a Tour+ si nyní přizpůsobíte vlastnímu jízdnímu stylu
  • Ještě pestřejší: Rozšířené mapy poskytují další užitečné informace pro navigaci
  • Ještě více vaše: aplikace eBike Flow je nyní v dalších čtyřech jazycích včetně češtiny

Jízdní režimy vyladěné na míru

Jízdní režim eMTB nyní lépe přizpůsobuje podporu jezdce v každé myslitelné situaci. Člověk si může zvolit, jestli chce, aby byla podpora elektromotoru dynamická, progresivní nebo s maximální citlivostí. Individuální vyladění podpory umožňuje aplikace eBike Flow. Na základě toho dojde k úpravě dynamiky, síly, rychlosti nebo točivého momentu elektrokola. Významnou výhodu tak získají všichni sportovně zaměření jezdci, kteří tak mohou zlepšit svůj výkon na trati.

Podle vlastních představ mohou ladit výkon i rekreační bikeři, kteří dávají přednost jízdnímu režimu Tour+. Po stažení aktualizace mohou například snížit maximální podporu, a tím prodloužit životnost baterie a pošetřit elektrickou energii na ještě delší vyjížďku. Přizpůsobit vlastnímu jízdnímu stylu lze i zbylé jízdní režimy Bosch Race, Sport, Cargo, Turbo, Auto, Tour nebo Eco.

Osobnější plánování trasy

Bosch po aktualizaci umožňuje ještě přesnější plánování tras. Nadále lze vybírat z profilů tras pro každodenní jízdy (Daily), volnočasové výlety (Leisure) i eMTB trasy (eMTB). Majitelé rychlých S-pedeleků mají nově k dispozici profil Speed.

Bikeři uvítají možnost používat podrobnější mapy. Na výběr je satelitní mapa, mapa MTB trailů a takzvaná eBike Heatmap, která zobrazuje populární trasy, které ebikeři rádi využívají. V mapách MTB Trails mohou uživatelé aplikace zjistit, které traily pro horská kola vedou v jejich okolí, a mohou se tak inspirovat pro vyjížďku. Trasy jsou barevně rozlišeny podle stupně obtížnosti. Satelitní mapy pak poskytují lepší přehled a přesnější informace o okolí.

Zásadní novinkou pro české uživatele je, že mezi čtyřmi novými jazyky uživatelského rozhraní vedle švédštiny, dánštiny a norštiny přibyla také čeština!

Aktualizaci pro chytrý systém si můžete stáhnout prostřednictvím aplikace eBike Flow. Aktuální verze je ke stažení v příslušném obchodě s aplikacemi (Apstore nebo Google Play) bez dalších poplatků.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one