Chystá se další ročník Eurobike, registrují se zájemci o ceny

04.05.2021

Chystá se další ročník Eurobike, registrují se zájemci o ceny

V německém Friedrichshafenu připravují šestnáctý ročník cyklistického veletrhu Eurobike. Nyní spustili registraci pro zájemce o ocenění, registrovat se mohou do 8. června. Loni se veletrh kvůli pandemii nekonal.

O tom, že stoupají prodeje kol a elektrokol, se můžeme dočíst všude. Na veletrhu Eurobike, který se netýká jen kol, elektrokol, elektrických skútrů, ale i doplňků, se budou oceňovat ty nejzajímavější výrobky v devíti kategoriích, které se  budou týkat také problematiky udržitelnosti, mobility a digitalizace. Ocenění se udělují v rámci dvoustupňového procesu panelem nezávislých expertů. Vítězové se oznámí první večer veletrhu, kterým je 1. září.

"Jako vždy, všechny přihlášky pro ceny 16. ročníku prověří panel porotců z řad expertů. Jejich členy jsme jmenovali s ohledem na současnou epidemiologickou situaci. Kvůli tomu budou odborníci neprve vybírat na dálku digitálně. Poté během setkání v Friedrichshafenu se spolehneme hlavně na odborníky z německy hovořících zemí,” vysvětlil ředitel veletrhu Dirk Heidrich. Do ocenění se mohou přihlásit jak ti, kdo se veletrhu účastní, tak ostatní. Oceňovat se budou zvlášť i start-upy, které byly založeny maximálně před třemi lety. Eurobike se koná 1. a 2. září tohoto roku pro odborníky a další dva dny pro všechny milovníky cyklistiky.  

http://www.eurobike-award.de/ 

PŘEDPLATNÉ

Číslo 1/2021

V prodeji od 17. dubna

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...