Chcete si otestovat kolo Rock Machine?

07.06.2021

Chcete si otestovat kolo Rock Machine?

Testování elektrokola Rock Machine se uskuteční již tuto sobotu v před prodejnou Kola Pešek ve Starých Čívicích u Pardubic od 8:00 do 18:00, nebo i déle, podle zájmu.

Pokud se chcete testování účastnit, je třeba si sebou přinést 2 doklady totožnosti a sepsat jednoduchou zápůjční smlouvu. V rámci testu pojedete testovat na maximálně 1 hodinu (k dispozici bude mapka testovacího okruhu, nebo možnost jet po své ose). Poté se občerstvíte se a pojedete na další kolo. 

Jaká kola budou k testování k dispozici? 

Rock Machine Blizz INT TRL e90-297 velikost L a XL

Trailový pevňák s novou geometrií z dílny Rock Machine. Snížený rám, teleskopická sedlovka, zdvih vidlice 140 mm a populární mullet set-up kol, tedy 29" vpředu a 27,5" vzadu. Vybavený novým motorem Shimano EP8 a integrovanou baterií 504 Wh bude skvělým parťákem jak na cesty s rodinou, tak i na lítání po trailech všech obtížností.

Rock Machine Blizzard INT e50-29 velikosti S a M

Celoodpružený bike s pohodlnou geometrií na traily i do lesa. 29" kola, zdvihy 150, resp. 140 mm, teleskopická sedlovka a velký rozsah kazety jsou ideální kombinací na všestranné ježdění. Motor Shimano EP8 a baterie 504 Wh.

Rock Machine Blizz INT2 e50-29 velikosti M a L

29" horské elektrokolo s integrovanou baterií a všestranným motorem Shimano E7000 umožňuje kombinaci agresivní jízdy v terénu, ale také dlouhých výjezdů s partou přátel nebo rodinou.

Rock Machine Torrent INT e50-29 velikost L

Nová generace oblíbených Torrentů, nově s integrovanými bateriemi a také pohony Bosch. Pohodlná geometrie zajišťující vzpřímenější posed na kole, kvalitní komponenty a výběr z rozmanitých modelů. Tady si vybere každý.


Rock Machine Storm e60 a Catherine e60, velikosti L (2x) a M (2x)

Již několikátou sezónou prověřené a cenově velice dostupné modely horských elektrokol s pohony Sport Drive, které si nechává Rock Machine vyvíjet přímo pro svá kola. Všestranný dopravní prostředek i zdroj zábavy.

Rock Machine Storm e90-29 Touring a Catherine e90-29 Touring velikosti M (2x) a L

Cestovní modely horských 29" kol s pohody Sport Drive a bateriemi 418 Wh nebo 504 Wh. Kompletně osazená kola pro každodenní dojíždění i víkendové výlety.

Více na: www.kolapesek.cz
 

PŘEDPLATNÉ