Cestou necestou s krosovým elektrokolem Trek Dual Sport+

14.12.2018

Cestou necestou s krosovým elektrokolem Trek Dual Sport+

Asfaltové silnice, hladké cyklostezky, ale i nezpevněné lesní a polní cesty. Nový Trek Dual Sport+ je všestranné krosové elektrokolo, za jehož řídítky se můžete vydat na rodinný výlet, zasportovat si nebo si urychlit cestu do práce. S hliníkovým rámem, středovým elektromotorem a bohatou základní výbavou zaujme třeba právě vás.


Trek Dual Sport+ je spolehlivé krosové elektrokolo vhodné pro téměř jakoukoliv příležitost. Jízdu po asfaltových silnicích a hladkých cyklostezkách zvládne s jistotou sobě vlastní, a když na to přijde, nezalekne se ani nezpevněných lesních a polních cest. Základem stroje, který pořídíte v pánském i dámském provedení, je lehký hliníkový rám s pohodlně vzpřímenou geometrií, plně integrovanou baterií a kompaktním středovým elektromotorem Bosch Active Line Plus. V řeči čísel hovoříme o výkonu dvě stě padesát wattů, točivém momentu padesát newtonmetrů a maximální rychlosti asistence pětadvacet kilometrů za hodinu. Kapacita baterie, kterou lze kdykoliv snadno vyjmout i bez použití nářadí, činí kulatých pět set watthodin.

Základní výbava sestává ze vzduchové vidlice SR Suntour NRX se zamykáním, desetirychlostní sady Shimano Deore s širokým rozsahem převodů, hydraulických kotoučových brzd Shimano MT200 a zapletených kol a doplňků tovární značky Bontrager. Z doplňků zmiňme systém předního a zadního osvětlení napájený přímo z baterie. Za pozornost stojí zejména světlo zadní, které je elegantně vestavěné do zadní části sedla. Kolo si můžete dovybavit přesně dle vlastních představ, vybírat můžete z široké nabídky příslušenství včetně nosičů a blatníků.

Nový Trek Dual Sport+ bude k dostání v dámském i pánském provedení, vždy ve čtyřech různých velikostech podle výšky jezdce. Doporučená maloobchodní cena startuje na částce 85 990 korun včetně základního příslušenství. Více na www.trekbikes.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ