Bosch zveřejnil rozpis poháru sMTB Challenge

27.02.2020

Bosch zveřejnil rozpis poháru sMTB Challenge

Čtvrtý ročník série závodů Bosch eMTB Challange se tentokrát pojede na mnoha různých místech, včetně Velké Británie. Konkrétně se závod uskuteční v pěti různých zemích.

Startovat mohou dva tipy jezdců, jednak amatéři, dále pak ti, kdo již přišli nějakým způsobem s bikerským prostředím do styku profesionálně. “Bosch eMTB Challenge slibuje maximální zábavu pro jezdce všech věkových a výkonostních kategorií,” říká Claus Fleischer, ředitel Bosch eBike Systems, které soutěž zaštiťují. Trasy jsou různé, průměrně však mají jezdci sjet trasu dlouhou 35 kilometrů s převýšením 1000 metrů. Rozhodovat bude nejenom technika jízdy, ale také hospodaření s baterií, orientace a kondička. Kousek po startu soutěže se nachází zóna, ve které se jezdec nesmí dotknout chodidlem země, jinak obdrží časovou penaltu. 

“Setkávání se stejně naladěnými lidmi, objevování fantastických tratí na horském kole, vystavování se výzvám a skvělá zábava, to jsou přesně ty důvody, proč tyhle seriály organizujeme,” říká Claus Fleischer z Bosche a dodal: “Závodní formát všichni jezdci všech možných úrovní velmi oceňují.”

A kde se závody pojedou?

  • 2.května 2020: BIKE Festival Garda Trentino in Riva del Garda, Itálie
  • 16.května 2020: BIKE Festival Willingen, Německo
  • 30.května 2020: TweedLove Bike Festival, Velká Británie 
  • 18.července 2020: Salzkammergut Trophy, Rakousko
  • 16.srpna 2020: Verbier E-Bike Festival, Švýcarsko

PŘEDPLATNÉ

Číslo 1/2020

Vychází 11. března

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...