Bosch představil nový palubní počítač. Je ještě chytřejší

28.06.2020

Bosch představil nový palubní počítač. Je ještě chytřejší

Nový počítač Nyon se ovládá intuitivně, jezdci sdělí spoustu důležitých údajů a propojí ho s přidruženou aplikací a portálem. Jeho design získal ocenění Red Dot.

Na displej o úhlopříčce 8 centimetrů se zobrazují informace ve vysokém rozlišení. Jeho design je čistý a praktický, není se čemu divit, že již získal zmiňovanou cenu. Robustní dotyková obrazovka může být vystavena náročným podmínkám, lze ji používat jak v dešti, tak za sněhu a mrazu, přizpůsobí se i aktuálním světelným podmínkám. Mezi kontrastem displeje lze volit i manuálně. Instalovat ho lze přímo na řidítka, nebo do nástavce. Zobrazované informace si lze volit podle osobních zájmů.

Displej lze napojit na eBike Connect portál, kde si lze například naplánovat cestu a tu si poté uložit v displeji. Destinace lze navolit manuálně, nebo zvolit z mapy. Navigace včas upozorní, kdy je třeba zahnout, nebo změnit směr jízdy. Na displeji se zobrazí také informace o tom, jak daleko se dostanou při stávající úrovni podpory a také geografických podmínkách. Jezdec se během plánování cesty dozví informaci o tom,  zda je cíl dosažitelný. Displej pomáhá také při tréninku, zaznamenává informace o výkonu cyklisty, výkonnost se zobrazuje graficky a lze ji analyzovat jak v přidružené aplikaci, tak na portále. Displej může používat celá rodina, každý její člen se pouze připojí ke svému účtu. 

PŘEDPLATNÉ