Bosch posiluje tým v České republice o dalšího poradce

12.11.2020

Bosch posiluje tým v České republice o dalšího poradce

Výrobce elektromotorů a dalších komponent pro elektrokola Bosch eBike Systems vysílá do České republiky odborného poradce Benjamina Bartholomé, který posílí místní servisní síť.

Bosch eBike Systems expanduje svou servisíní síť v Evropě. Nedávno představil dva nové experty, kteří posílí místní týmy, jeden z nich se bude starat o servisní tým v České republice. Další expert bude mít na starosti trh ve Švýcarsku. Oba mají poskytovat podporu a rady některým z 35 000 celosvětových prodejců eBosch, dvě třetiny z nich působí v České republice, zbylí v Severní Americe a v pacifickém regionu v Asii. 

Benjamin Bartholomé je zodpovědný za celou Českou republiku, kde elektrokola zažívají obrovský nárůst, a to každý rok o 30 %. Stoupá také poptávka po modelech vyšší kvality, hlavně po horských kolech. Současně s tím se zvyšuje i poptávka po dalších službách. Benjamin Bartholomé je součástí podpory servisu v České republice od 1. října letošního roku: "Těším se, že budu poskytovat tu nejlepší podporu dýlerům v mnou adoptované zemi a že budu příspívat k dalšímu rozvoji elektrokol zde." Benjamin se narodil v Eisenachu, původně jde o sportovního jezdce, pracoval jako mezinárodní  prodejní manager v oblasti prodeje olejů pro kola, lubrikantů a čistících prostředků v Praze. Ještě před tím pracoval jako produktový manager v Drážďanech v mezinárodním prodeji online. 

PŘEDPLATNÉ