Bosch nabízí svým zaměstnancům výhodný pronájem elektrokol

21.02.2018

Bosch nabízí svým zaměstnancům výhodný pronájem elektrokol

Kdo chce zapalovat, musí sám hořet, říká známá poučka. Nyní si toto heslo vypůjčili zástupci společnosti Bosch a svým zaměstnancům nově nabízejí zvýhodněný pronájem jízdních kol a elektrokol. Bosch patří k největším výrobcům elektromotorů pro jízdní kola a jen v jeho německé továrně pracuje přes sto tisíc zaměstnanců.

„Cyklistika je dobrá pro tělo i mysl a zároveň pozitivně ovlivňuje lidskou kreativitu. Ty nejlepší nápady často nemíváme na pracovišti, ale právě při sportovních aktivitách. Pronájmy jízdních kol a elektrokol našim zaměstnancům se i z tohoto důvodu stávají trvalou součástí naší pracovní kultury,“ uvedl na to konto výkonný ředitel společnosti Robert Bosch Christoph Kübel.

Pronájem jízdních kol a elektrokol byl zahájen v rámci programu pro novou mobilitu a zdravotní péči na počátku letošního února. Zaměstnanci mohou této možnosti využít hned dvakrát, pronájem je realizován na základě smlouvy na dobu neurčitou. Bosch patří k největším zaměstnavatelům v Německu, kde v jeho továrnách pracuje více než sto tisíc pracovníků.

PŘEDPLATNÉ