Bafang spouští přímé servisní zastoupení

04.01.2021

Bafang spouští přímé servisní zastoupení

Výrobce komponent pro elektrokola Bafang oznámil, že otevírá přímé zastoupení. Jako první otevře svou servisní pobočku v Holandsku.

Výrobce motorů Bafang se rozhodl optimalizovat servisní strukturu tak, aby lépe posloužila cyklistickým značkám a dealerům a prohloubila zákaznickou spokojenost díky lokálnímu týmu odborníků a servisních pracovníků, co si budou vědět ihned rady. Bafang tak reaguje na to, že trh elektrokol zažil minulý rok prudký rozvoj a boom v rovině výroby i v rovině prodejů koncovým zákazníkům pokračuje i letos. Poptávka po produktech této společnosti, hlavně po bateriích Bafang, strmě narostla. Baterie se dnes nejen integruje do rámu, ale aplikuje na elektrokolo i jinými způsoby. Pro značky, které využívají celý uzavřený set od Bafangu, připravila firma přímý dealerský model, který by chtěla spustit již příští měsíc, tedy v únoru 2021. 

Servis spustí nejprve v Holandsku, s kompletním systémem Bafang pro vybrané značky výrobců, kteří tento motor na svoje elektrokola montují. Později by měl servis podporovat ještě další značky po celé Evropě. Zaměstnávat bude vybrané odborníky z výroby. Současně hodlá Bafang spustit portál, ve kterém bude obsažena rozsáhlá znalostní báze. Jakmile to restrikce dovolí, chtěla by značka se sídlem v čínském městě Suzhou umožnit školení evropským zájemcům v nizozemském zastoupení Bafang Electric Motor Science-Technology B.V. ve Wijchenu, což je město ležící kousek od hranice Nizozemí a Německa, asi hodinu a půl cesty od Rotterdamu na západě, stejně tak jako od Düsseldorfu na jihovýchodě.

Více informací na webu značky

PŘEDPLATNÉ