Bafang a další novinky v segmentu středových pohonů

15. 5. 2018

Bafang a další novinky v segmentu středových pohonů

Bafang, jeden z předních výrobců pohonů pro elektrokola, představil na veletrhu China Cycle Show hned několika zajímavých novinek. Kromě středového motoru pro silniční a gravel elektrokola, o kterém jsme vás informovali již minulý týden, se větších či menších úprav dočkaly také hnací jednotky pro městská, krosová, trekingová a horská elektrokola.

Bafang M420

Středový elektromotor Bafang M400 - dříve též známý jako Max Drive - prošel důkladným přepracováním a v obchodech jej nyní najdete pod označením M420. Novinka je určena především pro moderní městská a trekingová kola a jako taková nabídne výkon 250 wattů, točivý moment 80 newtonmetrů a maximální rychlost asistence 25 kilometrů za hodinu. Bafang M420 je kompatibilní s integrovanou baterií Bafang In Tube o kapacitě 450 watthodin a kromě toho také s řadou dalších nosičových či rámových baterií. Na výběr je hned z několika typů displejů včetně těch nejmodernějších s funkcí bluetooth. Elektromotor se může chlubit elegantní designem a poměrně kompaktními rozměry, montážní rozhraní přitom zůstává stejné jako u předchůdce, takže stávající rámy není třeba nijak upravovat.

Bafang M500 & M600

Elektromotory M500 a M600, které Bafang představil v minulém roce, se nyní konečně dostávají na pulty obchodů. Své využití najdou především v segmentu horských elektrokol a speed pedeleců, čemuž bezezbytku odpovídají také jejich parametry. Elektromotor s označením M500 nabídne výkon 250 wattů a točivý moment 95 newtonmetrů, silnější sourozenec M600 je pak k mání ve dvou výkonových verzích o 300 nebo 500 wattech s krouťákem masivních 120 newtonmetrů. Maximální rychlost činí 25, popřípadě 45 kilometrů za hodinu v závislosti na způsobu využití a platných právních předpisech. O přísun elektrické energie se ve všech případech stará integrovaná baterie Bafang In Tube s kapacitou 459 watthodin.

Více na www.bafang-e.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ