Aktivní dovolená s Shimano E-MTB Experience

11. 1. 2018

Aktivní dovolená s Shimano E-MTB Experience

Skvělé jídlo, báječní lidé a dechberoucí traily. Těmito slovy popisují pořadatelé čtyřdenní přejezd Alp s názvem Shimano E-Mountainbike Experience určený nejširšímu bikovému publiku. Čtyři etapy, navržené speciálně pro jezdce na elektrokolech, zavedou účastníky do těch nejzajímavějších zákoutí rakouské a italské části Jižního Tyrolska.

Druhý ročník podniku s názvem Shimano E-Mountain Bike Experience bude zahájen krátkým prologem, po kterém budou následovat čtyři pečlivě naplánované etapy vedoucí napříč hornatou krajinou Jižního Tyrolska. Kromě dokonalých trailů a ještě dokonalejších přírodních scenérií bude pro účastníky připraven bohatý doprovodný program čítající nejrůznější gastronomické zážitky či možnost otestování nejnovějších elektrokol, mnohdy dokonce přímo na trati. Peloton postupně zakotví ve městech Sexten, Sarentino, Naturno, Merano, Bruneck a Brixen.

Shimano E-Mountain Bike Experience je určen pro širokou bikovou veřejnost, od začátečníků přes pokročilé až po skutečně ambiciózní jezdce. K rozčlenění do jednotlivých výkonnostních skupin poslouží právě prolog, na který dohlédnou zkušení bikeři z řad bývalých i současných závodníků a horských průvodců. Minulý ročník tuto roli zastával kupříkladu fenomenální španělský závodník José Antonio Hermida. Parametry jednotlivých etap pak budou ušity přesně na míru té které skupiny tak, aby si všichni přišli na své a nikdo nezůstával pozadu.

Chcete-li se tohoto dobrodružství zúčastnit, do kalendáře si poznamenejte datum od 29. května do 2. června tohoto roku. Přihlašovací systém je již v provozu, přihlásit se tak může opravdu každý. Bez ubytování vás celý přejezd vyjde na 390 euro, s tříhvězdičkovým hotelem na 999 euro a konečně s čtyřhvězdičkovým hotelem na 1199 euro. V konečné ceně je zahrnuto vše, co byste mohli potřebovat, a to včetně stravy, servisu, převozu kola a zavazadel a všeho ostatního. Více informací hledejte na internetových stránkách pořadatelů  www.emountainbike-experience.org.

Text: redakce, Foto: Wisthaler Photographygallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...