Adventní vyjížďka na elektrokolech v Bed & Bike Prachatice

1. 11. 2018

Adventní vyjížďka na elektrokolech v Bed & Bike Prachatice

Bed & Bike Prachatice srdečně zve na zahajovací předvánoční vyjížďku na elektrokolech, která se uskuteční v neděli 2.12. ve 14 hodin. Připraven je bohatý sportovní i kulturní program pro celou rodinu spojený s možností otestovat aktuální modely horských a krosových elektrokol. Kdo ještě elektrokol nevyzkoušel, má nyní jedinečnou příležitost!


Vítáni jsou mladí od 9 let v doprovodu rodičů, dospělí i senioři. Záleží na dostupnosti elektrokol. Setkání před Best Bikes, Velké náměstí 44, Prachatice. Můžete si vyzkoušet skvělá elektrokola se středovými pohony Bosch z testovací flotily půjčovny. Před penzionem Bed & Bike Prachatice o kousek dál na náměstí si od 14 hodin můžete dopřát sklenku svařeného vína, punče či grogu na zahřátí, než se na vás dostane řada na projížďku.
 
Od 15 hodin pak zahraje jazzové trio se zpěvačkou Martinou Pivoňkovou. Organizátoři zvou všechny - sportovce i nesportovce, cyklisty i necyklisty a zájemce o aktivní trávení volného času a jízdu na elektrokole. Podle účasti a zájmu se nejspíš uskuteční i další setkání a možná vznikne i nová tradice. Kdo ještě nevyzkoušel elektrokolo, má nyní jedinečnou příležitost! A náš časopis nebude na místě chybět!
 

gallery
PŘEDPLATNÉ