Cestování

Alpami napříč v sedle nového Focus Raven 2

Trans Alp. Klasika všech klasik. Čtyři sta kilometrů dlouhá trasa vedoucí z německého Oberstdorfu do italské Riva del Garda. To, co běžným cyklistům zabere pět až sedm dní jízdy, zvládli Florian Vogel s Markusem Schulte Luenzumem za neuvěřitelných sedmadvacet hodin a dvacet minut. To vše za pomoci horských elektrokol Raven 2, horké to novinky německé značky Focus.

18.10.2017

Specialized Turbo Levo FSR na trailech v okolí polské Stříbrné Hory

Majestátní pevnost z dob sedmileté války a skvělé enduro traily jen na dohled od ní? Že to nejde dohromady? Ale jděte! Za tím vším se můžete vypravit do polské Stříbrné Hory, jen asi třicet kilometrů od českých hranic. Ochutnávkou budiž zajímavé video od Piotra Szweda Szwedowskiho, který na tamějších tratích potrápil svůj Specialized Turbo Levo FSR.

18.09.2017

Alpské dobrodružství v sedle Ghost Lector HybRide

U příležitosti uvedení řady elektrických hardtailů Lector HybRide připravil německý Ghost poutavé video, které napovídá leccos o tom, co vše tato novinka v terénu svede. Švýcarské středisko Svatý Mořic poskytlo dokonalé kulisy pro epickou vyjížďkou plnou náročných stoupání a adrenalinových sjezdů. A právě takové podmínky by měly novému Lectoru dokonale vyhovovat.

13.09.2017

Sbal si výbavu, vezmi elektrokolo a vypadni na ryby

Kona Remote je horské elektrokolo jako stvořené na dobrodružné výpravy všeho druhu. Toho využil světoznámý freerider Graham Agassiz a spolu s rybářem Mattem Stevensem vyrazil do kanadské divočiny muškařit. Brašnami ověšená elektrokola při tom posloužila jako dopravní prostředek pro oba dobrodruhy i všechen potřebný materiál. Inspirativní? Velmi!

24.08.2017

Dobrodružství v sedle trailbiku Commencal Meta HT Power

O elektrickém trailbiku Commencal Meta HT Power jsme vás informovali ihned po jeho představení, které proběhlo zkraje letošního měsíce dubna. Andorská značka nyní přichází se velmi zajímavým videem, které poodhaluje nejen terénní schopnosti tohoto elektrického hardtailu, ale také to, jak se to uvnitř Commencalu má se zákaznickou péčí. A co vy, vyrazíte dnes večer na kolo?

09.06.2017

Alpami křížem krážem s hvězdami týmu Haibike

Jeden z největších výrobců elektrokol světa, všem dobře známá německá společnost Haibike, přichází se zajímavým projektem, jehož cílem má být přejetí nejvyššího evropského pohoří v sedle horského elektrokola. Rozuzlení celé výpravy nabídne dokumentární film s premiérou naplánovanou na léto tohoto roku.

28.02.2017