Cestování

Rene Wildhaber a Francine Jordi objevují krásy Švýcarských Alp

Popová zpěvačka Francine Jordi a bikový profesionál Rene Wildhaber tvoří poměrně nesourodou dvojici. Kdo by to byl řekl, že se právě oni potkají v samém srdci Švýcarských Alp a dokonce společně vyrazí na vyjížďku. Pokud stále pochybujete o tom, že elektrokola dokáží bořit hranice, po shlédnutí tohoto videa již váhat nebudete. Bike Arena Eiger zve na vyjížďku i vás!

10.05.2019

Matt Hunter objevuje kanadské lesy za řídítky Specialized Turbo Levo

Elektrokola vzbuzují mnoho nejrůznější otázek a dohadů. Americká značka Specialized proto coby tiskového mluvčího povolala osobu z nejpovolanějších. Neohrožený dobrodruh a skvělý enduro jezdec Matt Hunter, který se za řídítky elektrokola objevuje čím dám tím častěji, vám dopodrobna vysvětlí, jak se věci ve skutečnosti mají.

30.04.2019

S Hansem Reyem na elektrokole napříč italskou Neapolí

Někdejší trialista, dnes bikový všeuměl a dobrodruh Hans Rey vyrazil do italské Kampánie, aby na svém elektrokole prozkoumal krásy Neapole a přilehlého Amalfitánského pobřeží. Kromě barvitého cestopisu, který jste si mohli a stále můžete přečíst v aktuálním vydání našeho magazínu, si Hans pro své věrné fanoušky připravil také více než půlhodinové video mapující ty nejzajímavější okamžiky z celé výpravy.

25.04.2019

Tropické dobrodružství v sedle elektrokola Commencal

Francouzský freerider Amaury Pierron vyrazil na tropický Réunion Island, jeden z nejnebezpečnějších ostrovů světa, aby v rámci svérázného kurzu přežití otestoval elektrický trailbike Commencal Meta Power. Jak si poradil s nepřátelským prostředím plným divokých goril, jedovatých hadů, zákeřných nemocí a hladových kanibalů, to už prozradí následující video.

12.02.2019

Trialista David Cachon otestoval nový Kross Soil Boost

Španělský biker a cyklotrialista David Cachon vyrazil do portugalského Lisabonu, aby přímo v ulicích, ale i na trailech v bezprostředním okolí města vyzkoušel nový elektrický trailbike Kross Soil Boost. Městská džungle s tisíci a jedním schodem i překrásná příroda s šumícím oceánem doslova na dosah. Tohle zkrátka musíte vidět!

18.01.2019

Zillertalským údolím v sedle trailových elektrokol Simplon

Christian Piccolruaz a Markus Emprechtinger, jezdci továrního týmu Simplon Factory Team, vyrazili začátkem podzimu do Tyrolských Alp, aby podrobně prozkoumali traily ležící v samém srdci Zillertálského údolí. Aby toho za jeden jediný den stihli objet co možná nejvíce, místo běžných horských kol vsadili na stále oblíbenější trailová elektrokola.

23.11.2018

Specialized Turbo Kenevo na trati závodu Red Bull Rampage

Letošní ročník freeridového závodu Red Bull Rampage pomalu klepe na dveře. Na extrémní trať v samém srdci amerického Utahu se necelý měsíc před startovním výstřelem vypravil také Marshall Mullen. Na rozdíl od ostatních účastníků závodu ovšem nezvolil freeridový speciál, ale elektrické enduro Turbo Kenevo z dílny kalifornské značky Specialized.

11.10.2018

S Hansem Reyem, Missy Giove a Timmym C. napříč ulicemi Los Angeles

O TransAngeles, epickém pětidenním přejezdu města andělů, na který se nestárnoucí Hans Rey vydal s bikovou legendou Missy Giove a baskytaristou metalových Rage Against the Machine Timmy Commerfordem, jste si v našem magazínu mohli přečíst doslova první poslední. Celou cestu mapuje pětidílné video, které vychází právě v těchto dnech!

24.09.2018

Mezi mořem a jezery

Opět nás to odválo do země našich severních sousedů. A opět to byla nezapomenutelná poznávačka polské kultury a zvyklostí i tradic našich sousedů, objevování nádherné krajiny a zajímavých míst. Využili jsme pohostinnosti našich přátel a také perfektního servisu zdejších ubytovacích i restauračních zařízení a služeb.

15.06.2018