Cestování

Tropické dobrodružství v sedle elektrokola Commencal

Francouzský freerider Amaury Pierron vyrazil na tropický Réunion Island, jeden z nejnebezpečnějších ostrovů světa, aby v rámci svérázného kurzu přežití otestoval elektrický trailbike Commencal Meta Power. Jak si poradil s nepřátelským prostředím plným divokých goril, jedovatých hadů, zákeřných nemocí a hladových kanibalů, to už prozradí následující video.

12. 2. 2019

Trialista David Cachon otestoval nový Kross Soil Boost

Španělský biker a cyklotrialista David Cachon vyrazil do portugalského Lisabonu, aby přímo v ulicích, ale i na trailech v bezprostředním okolí města vyzkoušel nový elektrický trailbike Kross Soil Boost. Městská džungle s tisíci a jedním schodem i překrásná příroda s šumícím oceánem doslova na dosah. Tohle zkrátka musíte vidět!

18. 1. 2019

Zillertalským údolím v sedle trailových elektrokol Simplon

Christian Piccolruaz a Markus Emprechtinger, jezdci továrního týmu Simplon Factory Team, vyrazili začátkem podzimu do Tyrolských Alp, aby podrobně prozkoumali traily ležící v samém srdci Zillertálského údolí. Aby toho za jeden jediný den stihli objet co možná nejvíce, místo běžných horských kol vsadili na stále oblíbenější trailová elektrokola.

23. 11. 2018

Specialized Turbo Kenevo na trati závodu Red Bull Rampage

Letošní ročník freeridového závodu Red Bull Rampage pomalu klepe na dveře. Na extrémní trať v samém srdci amerického Utahu se necelý měsíc před startovním výstřelem vypravil také Marshall Mullen. Na rozdíl od ostatních účastníků závodu ovšem nezvolil freeridový speciál, ale elektrické enduro Turbo Kenevo z dílny kalifornské značky Specialized.

11. 10. 2018

S Hansem Reyem, Missy Giove a Timmym C. napříč ulicemi Los Angeles

O TransAngeles, epickém pětidenním přejezdu města andělů, na který se nestárnoucí Hans Rey vydal s bikovou legendou Missy Giove a baskytaristou metalových Rage Against the Machine Timmy Commerfordem, jste si v našem magazínu mohli přečíst doslova první poslední. Celou cestu mapuje pětidílné video, které vychází právě v těchto dnech!

24. 9. 2018

Mezi mořem a jezery

Opět nás to odválo do země našich severních sousedů. A opět to byla nezapomenutelná poznávačka polské kultury a zvyklostí i tradic našich sousedů, objevování nádherné krajiny a zajímavých míst. Využili jsme pohostinnosti našich přátel a také perfektního servisu zdejších ubytovacích i restauračních zařízení a služeb.

15. 6. 2018

Elektrokola Haibike na sjezdové trati v chorvatském Lošinj

Na chorvatském ostrově Lošinj bylo minulý týden opravdu živo. Právě zde se totiž konalo první kolo světového poháru ve sjezdu horských kol, které již tradičně láká pozornost tisíců fanoušků z celého světa. Čtrnáct dní předem navštívili stejné místo také jezdci týmu Haibike, aby místní sjezdovou trať zdolali na svých celoodpružených elektrokolech.

25. 4. 2018

Vyzkoušejte unikátní Bosch eBike Uphill Flow Trail

Postavit singletrail výhradně pro horská elektrokola? Ve většině bikeparků byste s tímto požadavkem nepochodili. Elektrobiky prý ničí traily a jejich vjezd na podobné tratě je třeba spíše regulovat, nikoliv podporovat. O to pozoruhodnější se zdá být projekt Bosch eBike Uphill Flow Trail, který vznikl coby součást zavedeného bikeparku Geißkopf.

23. 2. 2018

Etapový závod Transpyr C2C se otevírá horským elektrokolům

Zatímco závody napříč Alpami jsou u nás velmi dobře známé, o tom, že se něco podobného každoročně odehrává také v Pyrenejích, tuší jen malá hrstka zasvěcených. Nejznámější španělský závod tohoto zaměření, bezmála osm set kilometrů dlouhý Transpyr Coast to Coast, nyní otevírá své brány také všem příznivcům horských elektrokol.

22. 2. 2018