Zajímavosti

René Wildhaber a Lupato Brothers v sedle nového Treku Powerfly

Nový Trek Powerfly FS se ještě ani pořádně neohřál v showroomech a už má svém kontě jedno velké dobrodružství. Enduro závodníci René Wildhaber a sourozenci Alex a Danny Lupatovi vzali tři kousky tohoto elektrického trailbiku na vyjížďku na francouzský ostrov Korsika. Jak to dopadlo? To už se můžete přesvědčit v přiloženém videu.

19. 7. 2017

Wade Simmons řádí na novém Rocky Mountain Altitude Powerplay

V aktuálním vydání magazínu Electric Bike Action přinášíme obsáhlé představení nového elektrokola Rocky Mountain Altitude Powerplay. Kanadský výrobce nyní uvolnil plnou verzi videa, které napoví, co vše je za řídítky tohoto stroje možné. V hlavní roli se představí kmotr freeridu Wade Simmons.

11. 7. 2017

Terénní monstrum s motokrosovými kořeny

Zakladatelé Hi-Power Cycles, bratři Chris a Derek Huntovi, se již dlouhá léta snaží dostát názvu své společnosti a dělat elektrokola tak výkonná, jak jen je to možné. Jejich poslední model, vzniknuvší ve spolupráci se značkou Motoped, je toho jasným důkazem. Motoped je známým výrobcem malých motocyklů a jeden z největších producentů motocyklových rámů.

20. 6. 2017

Dobrodružství v sedle trailbiku Commencal Meta HT Power

O elektrickém trailbiku Commencal Meta HT Power jsme vás informovali ihned po jeho představení, které proběhlo zkraje letošního měsíce dubna. Andorská značka nyní přichází se velmi zajímavým videem, které poodhaluje nejen terénní schopnosti tohoto elektrického hardtailu, ale také to, jak se to uvnitř Commencalu má se zákaznickou péčí. A co vy, vyrazíte dnes večer na kolo?

9. 6. 2017

Jaký je váš dojezdový okruh? Chytrá aplikace napoví

Elektrokolo a jeho dojezd na jediné nabití, toť vděčné téma mnoha odborných i laických diskuzí. Údaje výrobců bývají v tomto směru jen velmi orientační, podle čeho se tedy máme řídit? Pro ty, jež se nespokojí s obecnými poučkami, připravil Bosch chytrou aplikaci eBike Range Assistant, která dokáže dojezd přesně odhadnout na základě vámi zadaných parametrů.

2. 6. 2017

Největší testcentrum e-biků Rock Machine

Kde jinde řádně otestovat e-biky než na horách! Od začátku června funguje testcentrum elektrokol Rock Machine v Hotelu Duo v beskydské Horní Bečvě. A s takovou parádou, že vám z toho půjde hlava kolem!

2. 6. 2017

Nahlédněme do budoucnosti s elektrokolem Canyon Orbiter

Canyon, jeden z největších německých výrobců jízdních kol, přišel před několika dny s velmi zajímavým konceptem městského elektrokola. Německý designér Daniel Frintz, který za celou touto studií stojí, se nechal inspirovat současným tvaroslovím značky, aby jej následně přetavil do ryze futuristické podoby.

11. 5. 2017

Když známý trialista usedne na celoodpružené elektrokolo

Marco Hösel, známý to německý trialista, dokáže za řídítky kola téměř nemožné. Ve svém video seriálu, ve kterém s cílem předvést co nejobtížnější triky objíždí německá města, se nyní Marco zastavil v hesenském středisku Kassel. Svůj trialový speciál však pro tentokrát vyměnil za celoodpružené elektrokolo HNF Heisenberg XF1. A opět se bylo na co dívat!

26. 4. 2017

Je rychlejší elektrokolo, sportovní vůz, nebo městská hromadná doprava?

Producenti americké verze populárního automobilového pořadu Top Gear připravili jeden vpravdě originální závod. V přecpaných ulicích Los Angeles proti sobě postavili elektrokolo, sportovní vůz a vozy městské hromadné dopravy. Kdo v souboji nakonec zvítězil a dostal se nejrychleji na druhý konec města?

10. 4. 2017

Aktuální číslo 3/2017

Číslo 3/2017 v prodeji od 24. června

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz