Zajímavosti

Změňte svůj život!

Nic nás nezastaví! Tak by mohlo znít heslo tří vítězů druhého ročníku projektu Apache mění život (dejte si šanci a zkuste elektrokolo). Dvě ženy, Mirka Teichmannová (53) a Lýdie Růžičková (52), a jeden muž, Jaroslav Krásenský (60), převzali před začátkem prázdnin v Praze elektrokola Apache a hned s nadšením vyrazili do ulic svých měst a hlavně na okolní cyklostezky.

23.12.2016

Konečně jsem to pochopil!

Od mala mě učili, že na kolo potřebuji jen boty a helmu, takže nabíječka s kabelem ke kolu pro mě byla něčím novým. Takto píše o své první zkušenosti s elektrokolem Tomáš Satke – jeden z překladatelů našeho redakčního týmu a navíc aktivní amatérský závodník na silničním kole.

5.10.2016

Olympionik, co jezdí na elektrokole

V závěru olympiády 20.8. nastoupí do svých soutěží - plavání, šermu, jízdě na koni, střelbě a běhu - náš úspěšný reprezentant v moderním pětiboji a obhájce zlata z Londýna David Svoboda.

15.8.2016

Neo-retro moto styl v podání Italjetu

Značka Italjet toho neprodukovala nikdy příliš, ale byla o to více vidět. Dokonce se dostala se svým skútrem Formula 50 L.C. do Muzea moderního umění v New Yorku. Společnost funguje od roku 1959, od té doby vyrábí motorky a skútry, které se vždy snaží nabídnout v osobitém designu a stylu a také patřičné kvalitě.

18.12.2015

Francis-Barnett ve vintage stylu

Značka Francis-Barnett byla založena v roce 1919 s cílem produkovat nejen kola pro nadšence, ale i praktická a za rozumnou cenu především jako dopravní prostředek. Kola a motocykly vyráběla tato anglická firma až do roku 1966.

17.12.2015

Dietní Diavelo

Přetlak výrobců elektrokol je v Evropě obrovský. Co třeba Diavelo? Že neznáte? Opravdu dietní elektrokola, kde je integrováno vše, co integrovat lze. To je dánský pokus prorazit s nejodolnějšími a nejlehčími e-koly na světě. Alespoň toto si značka dala jako své motto.

5.12.2015

Fatbike s leftynou

Moustache je značkou čistě „elektrickou“, žádná jiná kola nevyráběla, nevyrábí a ani o tom neuvažuje. Tato mladá francouzská společnost byla založena v roce 2010. Od té doby se snaží svým elektrokolům dát více než ostatní, něco skutečně svého. Tato zajímavá elektrokola s přidanou hodnotou v podobě ducha země galského kohouta se stále vyrábějí výhradně ve Francii, i to je pozoruhodný fakt.

4.12.2015

Aktuální číslo 6/2016

Číslo 6/2016 vyšlo 20. prosince.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz