Události

Test & Expo Vysočina Aréna 2017

Test & Expo, výstava spojená s testováním jízdních kol všeho druhu, se znovu po roce vrací do prostorů novoměstské Vysočina Arény. Akce, jejíž premiérový ročník loni přilákal stovky návštěvníků, se letos promění ve čtyřdenní festival cyklistiky v samém srdci Vysočiny.

25. 1. 2017

Elektrokola na Design & Innovation Award 2017

Ačkoliv je teprve zkraje nového roku, mezinárodní designová soutěž Design & Innovation Award 2017 již poznala své vítěze. Mezi horskými, městskými a silničními koly soupeřila také elektrokola, a to rovnou ve své vlastní kategorii. Jaká elektrokola zařadila odborná porota mezi ta designově nejzdařilejší?

24. 1. 2017

Víc takových akcí!

První říjnový víkend patřil v novoměstské Vysočina Aréně cyklistice. Vedle závěrečného závodu seriálu Kolo pro život, který je již tradičně cílem mnoha stovek amatérských i profesionálních bikerů, se zde konala cyklistická výstava nazvaná jednoduše Test & Expo.

6. 11. 2016

Magazín Electric Bike Action pokřtěn!

Poslední květnový den se sešli partneři a příznivci časopisu Electric Bike Action v ekologickém centru Sluňákov v Horce u Olomouce na slavnostní události.

1. 6. 2016

Elektrokrásky zářily v Ostravě

V Ostravě se uskutečnila akce ELEKTROKRÁSKY 2016, největší specializovaná výstava elektromobility v Česku. V rámci této události byly k vidění špičkové produkty automobilek BMW, TESLA, PEUGEOT a dalších. Návštěvníci se seznámili s novinkami v oblasti elektromobility, pohonných a dobíjecích systémů.

28. 4. 2016

Apache na veletrhu ukáže novinky

Jaro je tu a s ním i tradiční veletrh FOR BIKES, který se mezi příznivci cyklistiky těší čím dál tím větší popularitě. Již tento pátek 1. dubna si budete moci v Letňanech prohlédnout a vyzkoušet elektrokola od značky Apache.

30. 3. 2016

Apache Ratibořický MTB maratón i pro e-biky

Apache Ratibořický MTB maratón je pohodový cyklistický závod pro širokou veřejnost, jehož 48 km dlouhá trasa s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové.

17. 3. 2016

For Bikes 2016 pro celou rodinu

O prvním dubnovém víkend budou moci návštěvníci veletrhu FOR BIKES mimo novinek ze světa kol zhlédnout i špičkové sportovní výkony. A soutěživější z návštěvníků se budou moci sami aktivně zapojit. Podívejte se, co vše je přichystáno.

12. 2. 2016

EasyBike otevřel továrnu

EasyBike vlastní zbrusu novou továrnu zaměřenou pouze na výrobu elektrokol. Nový závod byl otevřen na sklonku loňského roku ve francouzském městě Saint Lo.

3. 2. 2016

Aktuální číslo 1/2017

Číslo 1/2017 vyšlo 15. února.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz