Trendy

Apache mění život 2

Máte chuť na změnu, začít sportovat, jezdit na kole, dostat se zpět do hry po úrazu nebo začít aktivně žít? Věřte, že potřebujete parťáka, a tím může být elektrokolo. Staňte se součástí projektu APACHE MĚNÍ ŽIVOT (dejte si šanci a zkuste elektrokolo) a získejte svého APACHE zdarma!

27. 4. 2016

Duše z umělé hmoty

Potřeba neustále odlehčovat se odráží i ve vývoji duší, německý výrobce je začíná vyrábět z termoplastu. Zanedlouho se novinka značky Schwalbe dostane do výroby, vedle butylových a latexových duší se k nim do řady postaví také duše termoplastová. Vyrobena je z Aerothanu, termoplastického materiálu vyvinutého ve spoluprací s koncernem BASF.

19. 12. 2015

Nabito, než si vypijeme kafe!

Ano, zní to možná bláznivě, ale možná nás jednou čeká tak rychlé nabíjení baterií, že bude stačit pár minut. Nedávno konané sympozium potvrdilo budoucnost v grafenu.

16. 12. 2015

Skútry již tak netáhnou?

Italská značka Piaggio oznámila vstup na trh elektrokol již v roce 2014 v rámci veletrhu EICMA. Nyní se snaží své myšlenky realizovat v praxi. Elektrokola jedné z největších legend ve výrobě skútrů nesou název Wi-Bike. Samozřejmě s kompaktním středovým motorem, maximálně integrovaným v rámu kola, prostě elegance hodná této značky.

7. 12. 2015

Aktuální číslo 2/2017

Číslo 2/2017 v prodeji od 24. dubna

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz