Testy

Kráska na Stromeru

Až se u nás najde odvážný distributor prémiové švýcarské značky Stromer, určitě bude na tiskové konferenci vystaven top model ST2 S. A na premiéru by mohla být pozvána i americká modelka a herečka Jodi Lyn O´Keefe, protože ta kolo právě testuje do dalšího vydání našeho časopisu!

17. 1. 2017

Podobné stroje, ale různé motory!

Haibike nám dal do testu dva podobně vybavené trekingové modely, každý s jinou pohonnou jednotkou. Povede si tedy lépe německý Bosch, anebo japonská Yamaha? Je lepší Haibike Xduro Trekking RX, nebo Haibike Sduro Trekking RC? Ochutnávka z připravovaného testu je zde!

16. 1. 2017

Pohon na obě kola!

Napadl sníh a říkáte si, že by bylo fajn mít e-bike s náhonem na obě kola? Takový opravdu existuje. Testovali jsme ho ve sněhových závějích a můžete se o něm dočíst níže. Easy Motion Evo Big Bud!

19. 12. 2016

Bosch vs. Yamaha

K porovnání přímých konkurentů, elektromotorů Bosch CX a Yamaha PW Series, jsme zvolili takřka identické devětadvacetipalcové hardtaily z nabídky německé značky Haibike.

25. 4. 2016

Víc než jen kurýr

Ačkoliv se s nákladními elektrokoly v našich končinách příliš často nesetkáváme, na západ od našich hranic se jedná o zcela běžný způsob přepravy. Ostatně není se čemu divit, kola jsou to bezesporu velice zajímavá, a jejich tvůrci často patří k těm největším nadšencům, které si vůbec umíte představit.

15. 4. 2016

Dobrý sluha s neviditelnou baterií

Řeknu to hned na začátku – mám pro značku elektrokol BH osobní slabost. V minulých letech, kdy byla nabídka e-kol vyšší třídy poněkud fádní, protože většina strojů byla osazena sadami od Bosche, šli Španělé svou vlastní cestou a nebáli se zajímavých technických řešení a inovací.

12. 4. 2016

Na sníh s tlustými koly a motorem!

Na hřebeny Orlických hor jsme vyrazili s e-fatbikem KTM Macina Freeze. To by v tom byl čert, abychom si se sněhem neporadili s pomocí tlustých kol a motoru!

2. 3. 2016

Apačský náčelník na lovu

Právě jsme vrátili po testování nejvýše postavený model značky Apache s názvem Scalp. Na poli celoodpružených elektrokol je konkurence s každým dnem vyšší a vyšší a Scalp má se svými soupeři mnoho společných rysů.

26. 2. 2016

Nákladní Xtracycle

Zakladatel společnosti Xtracycle Ross Evans vyrobil první nákladní kolo před více než dvaceti lety. Jako mladý student se tehdy vypravil do chudé, válkou zničené Nikaraguy.

19. 2. 2016

Aktuální číslo 3/2017

Číslo 3/2017 v prodeji od 24. června

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz