Představení

Trek Powerfly na výletě v Alpách

Zatímco za okny panují tuhé mrazy, dovolte nám, abych se vrátili do doby, kdy jsme ještě jezdili v krátkých dresech a slunce hřálo jako pominuté. V červnu loňského roku jsme navštívili švýcarské středisko Flims, abychom se zde blíže seznámili s e-biky Trek Powerfly 2017. Přivezli jsme spoustu dojmů a zajímavých fotek, které by bylo škoda nechat si pro sebe.

4.1.2017

Novinky od Giantu pro příští sezonu

Pro sezonu 2017 má Giant coby největší světový výrobce kol nachystáno mnoho novinek také v segmentu elektrokol. Hovořili jsme o nich s produktovým manažerem značky Jiřím Píšou ze společnosti Progress Cycle.

30.6.2016

Elektrifikovaný longtail

Znáte označení longtail? Jde o bicykly s prodlouženou zadní stavbou, díky níž můžeme za zády přepravovat prakticky cokoli objemného. Nebo i několik dětí naráz.

23.3.2016

Italwin vyvíjí ebike pro Ducati

Jeden z největších taháků na loňské výstavě CosmoBike v italské Veroně bylo elektrokolo s názvem Ducati Scrambler. Pro známou motorkářskou ikonu jej vyvinula firma Italwin.

9.3.2016

Skládačka Gi FlyBike

Elektricky asistovaná skládací kola Gi FlyBike sází především na futuristický vzhled. Co by tedy měla správná a trendy elektroskládačka mít?

29.2.2016

Speciál do písku

Elektrické fatbiky má v nabídce mnoho značek, ovšem speciál vyloženě do písku a sypkého terénu má ve svém portfoliu málokterá.

16.2.2016

Trek dává přednost Shimanu

Ačkoli jsme Trek neviděli na podzimní výstavě Eurobike, ze které se stal středobod nejenom v oboru elektrokol, značka nespí na vavřínech a věnuje této kategorii další nové modely. Ty jsou v režii japonského giganta.

9.2.2016

Cargo od Larryho a Harryho

Už jste slyšeli o dánské značce cargo bicyklů Larry vs. Harry? Vězte, že ačkoli tato legenda nabízí pouze jeden model kola s názvem Bullit, je s ním proslulá po celém světě!

1.2.2016

Fantic již také s e-biky

Italskou motocyklovou značku Fantic Motor znají především ti dříve narození. Byla založena v roce 1968 Mariem Agratim a Henry Keppelem, kteří odešli z firmy Garelli.

26.1.2016

Aktuální číslo 6/2016

Číslo 6/2016 vyšlo 20. prosince.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz