Představení

Nejsilnější elektrosada pro sjezd a freeride

Nejsilnější elektropohon dnešních dní. Těmito slovy popisují svou pohonnou jednotku zástupci mladé rakouské značky EGO Sports sídlící v solnohradském městě Eugendorfu. Na počátku přitom nestálo nic jiného nežli banální problém, se kterým se dnes a denně potýká mnoho bikových nadšenců po celém světě.

17. 2. 2017

Americká klasika má jméno Pedego

Zástupci značky Pedego vždy dbali na to, aby jejich elektrokola nejen dobře jezdila, ale také skvěle vypadala. Stylové městské cruisery vyznačující se pohodlným vzpřímeným posezem tuto americkou společnost proslavily po celém širém světě. Pedego elektrokola vyrábí, prodává a v mnoha městech také úspěšně půjčuje a pronajímá.

14. 2. 2017

Vzezření klasického motocyklu, výkony moderního elektrokola

Když už jsme si říkali, že nás američtí Hi-Power Cycles nemohou ničím překvapit, přišlo něco, s čím jsme ani trochu nepočítali. Zakladatelé značky, bratři Chris a Derek Huntovi, představili svůj nejnovější projekt, který dává vzpomenout na doby dávno minulé.

2. 2. 2017

Klasika v moderním hávu

Americká značka Swift Cycleworks u nás zatím příliš známá není. Za touto garážovkou, jež vyrábí elektrokola se vzhledem jako vystřiženým z počátku minulého století, však stojí zajímavý velmi příběh, který by bylo škoda nepřipomenout.

18. 1. 2017

Trailbike podle poslední módy

Focus, přední německý výrobce horských kol, si pro nadcházející sezonu přichystal hned několik nových elektrokol. Vrcholem nabídky se stává celoodpružený Focus Jam2, moderní trailbike, který se nebojí ani toho nejdrsnějšího terénu.

17. 1. 2017

Stylové retro z Kalifornie

Vintage Electric není jen dalším výrobcem stylových retro elektrokol. Služeb této kalifornské manufaktury využívají mnohé celebrity, mezi nimi také známý americký komik, moderátor, sběratel automobilů a milovník motorsportu Jay Leno. Čím ho tato elektrokola zaujala?

16. 1. 2017

Král mezi elektrickými cruisery

Nápad postavit elektrický cruiser s výkonem dva tisíce wattů nevznikl kdesi uprostřed amerických solných plání, jak byste možná očekávali. Tato myšlenka se zrodila v hlavách zástupců značky Ono Bikes, která sídlí v srbském hlavním městě Bělehrad. Výsledkem je ebike Archont Electro, který, přestože vypadá jako umělecké dílo, umí uhánět až stokilometrovou rychlostí.

10. 1. 2017

Trek Powerfly na výletě v Alpách

Zatímco za okny panují tuhé mrazy, dovolte nám, abych se vrátili do doby, kdy jsme ještě jezdili v krátkých dresech a slunce hřálo jako pominuté. V červnu loňského roku jsme navštívili švýcarské středisko Flims, abychom se zde blíže seznámili s e-biky Trek Powerfly 2017. Přivezli jsme spoustu dojmů a zajímavých fotek, které by bylo škoda nechat si pro sebe.

4. 1. 2017

Novinky od Giantu pro příští sezonu

Pro sezonu 2017 má Giant coby největší světový výrobce kol nachystáno mnoho novinek také v segmentu elektrokol. Hovořili jsme o nich s produktovým manažerem značky Jiřím Píšou ze společnosti Progress Cycle.

30. 6. 2016

Aktuální číslo 1/2017

Číslo 1/2017 vychází 15. února

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz