Novinky

Rozjeďte to s energií od innogy

Co si vybavíte, když se řekne skládací elektrokolo? No přece ideálního parťáka do města i na výlety po okolí! Ve společnosti innogy fandí rozumnému využívání energie, a proto podporují své zákazníky nejen v efektivním využívání elektřiny, ale i v dalších věcech

Commencal Meta Power nyní na větších 29" kolech

Andorrský Commencal rozšiřuje svou nabídku celoodpružených elektrokol o model s označením Meta Power 29. Jak sám název napovídá, oblíbený trailbike dostal větší a v současné době tolik oblíbená devětadvacetipalcová zapletená kola, a aby toho nebylo málo, pozměněna byla také jeho geometrie a komponentová výbava.

19. 4. 2018

Loučeň ukázala další cestu pro českou elektromobilitu

Množství novinek a zajímavých postřehů tuzemských odborníků z oblasti elektromobility přinesla tradiční konference Loučni o budoucnosti a možnostech alternativních pohonů v dopravě. Hlavním partnerem pátého ročníku tradiční konference o čisté mobilitě byla i letos Skupina ČEZ.

18. 4. 2018

Elektrokola Movea spojují severský design s italskou technikou

Svěží severský design ve spojení se špičkovou italskou technikou. To jsou hlavní trumfy, se kterými přichází dánský startup jménem Movea, v jehož nabídce můžeme nalézt ucelenou řadu jízdních kol a elektrokol určených převážně do města a jeho okolí. Prodej bude oficiálně spuštěn začátkem května prostřednictvím crowdfundingovém portálu Indiegogo.

12. 4. 2018

Sportovní elektromobil po česku? Luka EV míří do prodeje

Společnost MW Motors, sídlící nedaleko západočeské Plzně, nedávno představila svůj vůbec první elektromobil. Dvoumístné sportovní kupé a nápaditým retro designem přitom není pouhým konceptem či prototypem. Jedná se plnohodnotný elektromobil, jehož sériová výroba započne v následujících několika měsících.

11. 4. 2018

Vyzkoušejte orientační závod elektrokol Powerbajk Adventure

Porubajk, tradiční maraton horských kol odehrávající v kulisách ostravské Poruby, letos znovu přivítá také příznivce horských elektrokol. Součástí akce, která je pořadateli přichystána na třetí dubnovou sobotu, bude orientační závod elektrobiků s názvem Powerbajk Adventure.

10. 4. 2018

Se skládacími elektrokoly Blaupunkt ve městě jako doma

Německý Blaupunkt si mnozí z vás jistě pamatují coby známého výrobce autorádií a reproduktorů. Dnes má tato značka nabídku podstatně širší a kromě elektroniky v ní nechybí ani moderní elektrokola. Skládací elektrokola s modrou tečkou ve znaku jsou určena převážně do města a díky své skladnosti se bez potíží vměstnají kamkoliv vás napadne.

5. 4. 2018

Hopr nastavuje nové trendy ve sdílení elektrokol

CycleHop, jeden z největších bikesharingových operátorů v Severní Americe, představil svým podporovatelům nový typ elektrokol a současně spustil pilotní systém jejich sdílení, který již nebude využívat žádná dobíjecí místa. Zkušební provoz nových elektrokol byl právě v tomto týdnu spuštěn v americkém Chicagu.

4. 4. 2018

Quantor Bike přicházejí s elektrickým kladivem na traily

Quantor Bike, německý výrobce elektrokol s bezmála šesti lety zkušeností, představil novou řadu elektrických trailbiků s výhružným označením Dampfhammer. Celoodpružený karbonový rám, silný středový elektromotor a velmi nízká hmotnost mají být zárukou jedinečného jízdního zážitku i v tom nejnáročnějším terénu.

28. 3. 2018

Aktuální číslo 2/2018

V prodeji od 6. 4.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...