Doplňky a vybavení

Americký Finish Line vyvinul revoluční bezdušový tmel

Téma bezdušových plášťů je mezi cyklisty poslední dobou velice frekventované. Jedni již dali duším navždy sbohem, druzí se jich nehodlají vzdát a nahradit je jakýmsi bezdušovým tmelem za žádnou cenu nechtějí. Častým argumentem proti je přitom nutnost zvýšené údržby spojená s doléváním vysychající tmelu. Finish Line tento problém jednou provždy řeší.

8. 2. 2018

Cratoni přichází s chytrou pedelec přilbou Smartride

Dnešní elektrokola jsou doslova nabita moderními technologiemi a chytrými se pomalu, ale jistě stávají také některé doplňky, bez kterých si jízdu na kole již ani neumíme představit. Společnost Cratoni nyní přichází s chytrou přilbou splňující veškeré nároky pro jízdu na elektrokolech a strojích typu pedelec. Jaké možnosti nabízí?

5. 2. 2018

Moderním technologiím na dosah s řídítky Velco Wink Bar

Moderní elektrokola prémiových tříd jsou dnes napěchována mnoha užitečnými technologiemi. Spojení s chytrými mobilními telefony, široké možnosti satelitní navigace, to vše již považujeme za naprostou samozřejmost. Díky řídítkům Velco Wink Bar mají nyní stejné možnosti také majitelé starších či skromněji vybavených modelů.

24. 1. 2018

Elektrokolo snadno a rychle? S Electron Wheel to zvládne každý

Vlastníte starší městské, krosové či trekingové jízdní kolo a chcete jej snadno a rychle přetvořit v moderní elektrokolo? S Electron Wheel, horkou novinkou stejnojmenné americké značky, vám k tomu stačí pouhých třicet vteřin. Zapletené kolo, jež v sobě integruje motor, baterii i řídící jednotku, jednoduše upnete do přední vidlice a můžete vyrazit.

3. 1. 2018

Outdoorová navigace Teasi One 3 Extend

Horská elektrokola se přímo báječně hodí pro objevování všeho nového. S pomocí motoru se můžete podívat tam, kam byste se jinak neodvážili, a podrobně prozkoumat místa, jež by vám jinak zůstala utajena. Kvalitní navigaci při takových výpravách jako když najdete. Znát svůj směr i cíl, nikdy nezůstat trčet uprostřed neznáma, s tím vším vám může pomoci navigace Teasi One 3 Extend.

9. 11. 2017

Vyrazte do lesa s novou řadou oblečení Haven Singletrail

Haven, česká značka sportovního a cyklistického vybavení, přichází s novou řadou oblečení jménem Singletrail. Produktová linie, jejíž součástí jsou pánské a dámské kraťasy, unisex kalhoty, přilba a rukavice, cíli na vyznavače technického ježdění a přináší jim celou řadu zajímavých detailů. Více již napoví nové video, ve kterém uvidíte veškeré novinky přímo v akci.

26. 10. 2017

Kryptonite přichází s programem Anti-Theft Protection Offer

Zámky značky Kryptonite si na poli zabezpečovacích systémů pro jízdní kola a elektrokola vybudovaly za posledních několik let takřka neotřesitelnou pozici. Kryptonite si za svými produkty stojí natolik, že u konkrétních zámků poskytuje dodatečnou záruku pro případ jejich násilného překonání.

25. 10. 2017

Kompresní návleky a podkolenky Haven Compress

Kompresní návleky a podkolenky napomáhají rychlejšímu odbourávání kyseliny mléčné ve svalech a urychlují tím proces regenerace. Pro své vlastnosti jsou vhodné nejen na běh a cyklistiku, ale také na řadu jiných aktivit, elektrobiking nevyjímaje. Haven nabízí návleky a podkolenky se střední a vysokou kompresí, aby si na své přišel každý sportovec bez výjimky.

19. 10. 2017

S oblečením Haven Rain Brain do deště, bláta i podzimních plískanic

Když i bláto stojí za to. Těmito slovy popisuje český výrobce Haven novou řadu voděodolného oblečení Rain Brain. Oblečení je tvořeno kombinací nepromokavých a prodyšných panelů a jako takové se skvěle hodí pro jízdu v blátivém terénu či po dešti. Chcete-li svým podzimním vyjížďkám dodat nový rozměr, s oblečením Rain Brain se již nikdy nemusíte omezovat.

16. 10. 2017

Aktuální číslo 1/2018

Číslo 1/2018 v prodeji od 20. 2.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...