Doplňky a vybavení

S SKS Bike Liquids bude údržba vašeho e-biku hračkou

Německá značka SKS Germany je mezi cyklisty známá svou širokou nabídkou příslušenství pro horská i silniční kola. Ať už je řeč o nářadí, hustilkách, blatnících, či světlech, u specialistů z westfálského Sundernu najdete vše, co byste při svých výpravách mohli potřebovat. Novinkou v nabídce je pak sada produktů pro údržbu a servis, kterou si dnes představíme podrobněji.

16. 4. 2018

MET vyvinul speed pedelec přilbu nové generace

Vzrůstající obliba elektrokol kategorie speed pedelec se v posledních měsících odráží také v nabídce nejrůznějších cyklistických doplňků a vybavení. Aby byla jízda na takových strojích ještě bezpečnější, italský MET nyní ve spolupráci dalšími několika značkami vyvinul nový standard cyklistických přileb, které poskytnou více ochrany citlivým partiím hlavy.

3. 4. 2018

Americký Finish Line představil revoluční bezdušový tmel

Téma bezdušových plášťů je mezi cyklisty poslední dobou velice frekventované. Jedni již dali duším navždy sbohem, druzí se jich nehodlají vzdát a nahradit je jakýmsi bezdušovým tmelem za žádnou cenu nechtějí. Častým argumentem proti je přitom nutnost zvýšené údržby spojená s doléváním vysychající tmelu. Finish Line tento problém jednou provždy řeší.

8. 2. 2018

Cratoni přichází s chytrou pedelec přilbou Smartride

Dnešní elektrokola jsou doslova nabita moderními technologiemi a chytrými se pomalu, ale jistě stávají také některé doplňky, bez kterých si jízdu na kole již ani neumíme představit. Společnost Cratoni nyní přichází s chytrou přilbou splňující veškeré nároky pro jízdu na elektrokolech a strojích typu pedelec. Jaké možnosti nabízí?

5. 2. 2018

Moderním technologiím na dosah s řídítky Velco Wink Bar

Moderní elektrokola prémiových tříd jsou dnes napěchována mnoha užitečnými technologiemi. Spojení s chytrými mobilními telefony, široké možnosti satelitní navigace, to vše již považujeme za naprostou samozřejmost. Díky řídítkům Velco Wink Bar mají nyní stejné možnosti také majitelé starších či skromněji vybavených modelů.

24. 1. 2018

Elektrokolo snadno a rychle? S Electron Wheel to zvládne každý

Vlastníte starší městské, krosové či trekingové jízdní kolo a chcete jej snadno a rychle přetvořit v moderní elektrokolo? S Electron Wheel, horkou novinkou stejnojmenné americké značky, vám k tomu stačí pouhých třicet vteřin. Zapletené kolo, jež v sobě integruje motor, baterii i řídící jednotku, jednoduše upnete do přední vidlice a můžete vyrazit.

3. 1. 2018

Outdoorová navigace Teasi One 3 Extend

Horská elektrokola se přímo báječně hodí pro objevování všeho nového. S pomocí motoru se můžete podívat tam, kam byste se jinak neodvážili, a podrobně prozkoumat místa, jež by vám jinak zůstala utajena. Kvalitní navigaci při takových výpravách jako když najdete. Znát svůj směr i cíl, nikdy nezůstat trčet uprostřed neznáma, s tím vším vám může pomoci navigace Teasi One 3 Extend.

9. 11. 2017

Vyrazte do lesa s novou řadou oblečení Haven Singletrail

Haven, česká značka sportovního a cyklistického vybavení, přichází s novou řadou oblečení jménem Singletrail. Produktová linie, jejíž součástí jsou pánské a dámské kraťasy, unisex kalhoty, přilba a rukavice, cíli na vyznavače technického ježdění a přináší jim celou řadu zajímavých detailů. Více již napoví nové video, ve kterém uvidíte veškeré novinky přímo v akci.

26. 10. 2017

Kryptonite přichází s programem Anti-Theft Protection Offer

Zámky značky Kryptonite si na poli zabezpečovacích systémů pro jízdní kola a elektrokola vybudovaly za posledních několik let takřka neotřesitelnou pozici. Kryptonite si za svými produkty stojí natolik, že u konkrétních zámků poskytuje dodatečnou záruku pro případ jejich násilného překonání.

25. 10. 2017

Aktuální číslo 2/2018

V prodeji od 6. 4.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...