Akce

9. ročník konference Perspektivy e-mobility již klepe na dveře

Mezinárodní veletrh elektrotechniky Amper, který se každoročně odehrává na brněnském výstavišti, bude dějištěm devátého ročníku konference Perspektivy elektromobility. Cílem konference je seznámit širokou veřejnost se současnými i budoucími trendy v oblasti alternativní dopravy.

3. 3. 2017

Ebike závod v samém srdci Itálie

Il Classico Strade Bianche je původně dvoudenní motocyklový závod, jenž využívá proslulých prašných cest v okolí toskánského městečka Radda in Chianti. Letos se toto klání premiérově otevírá také elektrocyklistům. Ti se tak na svých strojích mohou vydat po stopách silničních cyklistů, kteří v tomto regionu rok co rok závodí na legendární jarní klasice Strade Bianche.

27. 1. 2017

Víc takových akcí!

První říjnový víkend patřil v novoměstské Vysočina Aréně cyklistice. Vedle závěrečného závodu seriálu Kolo pro život, který je již tradičně cílem mnoha stovek amatérských i profesionálních bikerů, se zde konala cyklistická výstava nazvaná jednoduše Test & Expo.

6. 11. 2016

Magazín Electric Bike Action pokřtěn!

Poslední květnový den se sešli partneři a příznivci časopisu Electric Bike Action v ekologickém centru Sluňákov v Horce u Olomouce na slavnostní události.

1. 6. 2016

Apache mění život 2

Máte chuť na změnu, začít sportovat, jezdit na kole, dostat se zpět do hry po úrazu nebo začít aktivně žít? Věřte, že potřebujete parťáka, a tím může být elektrokolo. Staňte se součástí projektu APACHE MĚNÍ ŽIVOT (dejte si šanci a zkuste elektrokolo) a získejte svého APACHE zdarma!

27. 4. 2016

Apache Ratibořický MTB maratón i pro e-biky

Apache Ratibořický MTB maratón je pohodový cyklistický závod pro širokou veřejnost, jehož 48 km dlouhá trasa s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové.

17. 3. 2016

For Bikes 2016 pro celou rodinu

O prvním dubnovém víkend budou moci návštěvníci veletrhu FOR BIKES mimo novinek ze světa kol zhlédnout i špičkové sportovní výkony. A soutěživější z návštěvníků se budou moci sami aktivně zapojit. Podívejte se, co vše je přichystáno.

12. 2. 2016

Sedmý ročník For Bikes se chystá

Začátkem dubna se již posedmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve Střední Evropě. V pěti halách se budou po dobu čtyř dnů prezentovat všechny významné firmy cyklistického byznysu.

25. 1. 2016

For Bikes 2016 otevře sezonu

Termín tradiční cyklistické výstavy v pražských Leňanech je nasměrován na duben 2016, konkrétně na dny od 1. do 3. dubna. Akce bude tedy trvat tři dny a v době od 10 do 18 hodin se můžete těšit na nadupaný program doprovodných akcí a pochopitelně i zajímavé expozice výrobců a dovozců kol i příslušenství.

22. 12. 2015

Aktuální číslo 1/2017

Číslo 1/2017 vyšlo 15. února.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz