Akce

Projekt Apache mění život vstupuje do své třetí sezony

Může elektrokolo obrátit život k lepšímu? S touto otázkou přichází projekt Apache mění život, jenž si vytkl za cíl pomoci lidem, kterým osud nečekaně zkřížil cestu. Uplynulé dva ročníky jasně dokázaly, že elektrokolo může v životě pomáhat nebo ho dokonce úplně změnit. Nyní tento jedinečný projekt vstupuje do své třetí sezony a vy můžete být u toho.

21. 4. 2017

9. ročník konference Perspektivy e-mobility již klepe na dveře

Mezinárodní veletrh elektrotechniky Amper, který se každoročně odehrává na brněnském výstavišti, bude dějištěm devátého ročníku konference Perspektivy elektromobility. Cílem konference je seznámit širokou veřejnost se současnými i budoucími trendy v oblasti alternativní dopravy.

3. 3. 2017

Ebike závod v samém srdci Itálie

Il Classico Strade Bianche je původně dvoudenní motocyklový závod, jenž využívá proslulých prašných cest v okolí toskánského městečka Radda in Chianti. Letos se toto klání premiérově otevírá také elektrocyklistům. Ti se tak na svých strojích mohou vydat po stopách silničních cyklistů, kteří v tomto regionu rok co rok závodí na legendární jarní klasice Strade Bianche.

27. 1. 2017

Víc takových akcí!

První říjnový víkend patřil v novoměstské Vysočina Aréně cyklistice. Vedle závěrečného závodu seriálu Kolo pro život, který je již tradičně cílem mnoha stovek amatérských i profesionálních bikerů, se zde konala cyklistická výstava nazvaná jednoduše Test & Expo.

6. 11. 2016

Magazín Electric Bike Action pokřtěn!

Poslední květnový den se sešli partneři a příznivci časopisu Electric Bike Action v ekologickém centru Sluňákov v Horce u Olomouce na slavnostní události.

1. 6. 2016

Apache mění život 2

Máte chuť na změnu, začít sportovat, jezdit na kole, dostat se zpět do hry po úrazu nebo začít aktivně žít? Věřte, že potřebujete parťáka, a tím může být elektrokolo. Staňte se součástí projektu APACHE MĚNÍ ŽIVOT (dejte si šanci a zkuste elektrokolo) a získejte svého APACHE zdarma!

27. 4. 2016

Apache Ratibořický MTB maratón i pro e-biky

Apache Ratibořický MTB maratón je pohodový cyklistický závod pro širokou veřejnost, jehož 48 km dlouhá trasa s převýšením 660 m vede krásnou přírodou kraje bratří Čapků a Boženy Němcové.

17. 3. 2016

For Bikes 2016 pro celou rodinu

O prvním dubnovém víkend budou moci návštěvníci veletrhu FOR BIKES mimo novinek ze světa kol zhlédnout i špičkové sportovní výkony. A soutěživější z návštěvníků se budou moci sami aktivně zapojit. Podívejte se, co vše je přichystáno.

12. 2. 2016

Sedmý ročník For Bikes se chystá

Začátkem dubna se již posedmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve Střední Evropě. V pěti halách se budou po dobu čtyř dnů prezentovat všechny významné firmy cyklistického byznysu.

25. 1. 2016

Aktuální číslo 2/2017

Číslo 2/2017 v prodeji od 24. dubna

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz