Akce

Cyklistický veletrh Test & Expo již tento víkend ve Vysočina Aréně

Již tento víkend se v novoměstské Vysočina Aréně uskuteční druhý ročník cyklistického veletrhu Test & Expo. Využijte této jedinečné příležitosti a přímo na místě otestujte některou z novinek pro nadcházející sezonu. Kromě mnoha zajímavých exponátů se můžete těšit také na bohatý doprovodný program určený pro širokou laickou i odbornou veřejnost.

25. 9. 2017

První ročník E.ON like-bike Tour spojuje chytrá města Vysočiny

Po loňském nultém ročníku elektrocyklistické tour s názvem E.ON like-bike se mohou nejen příznivci elektrocyklistiky, ale také široká veřejnost těšit na oficiální první ročník, který se bude konat 30. 9. - 1. 10. rovnou ve třech chytrých městech na Vysočině. Bohatý program spojený s testováním e-biků přivítá Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem a Žďár nad Sázavou.

28. 8. 2017

Třetí ročník projektu Apache mění život je již v plném proudu

Může elektrokolo pomoci změnit život k lepšímu? S touto otázkou přichází opět po roce český výrobce jízdních kol a elektrokol Apache Bicycles, hlavní organizátor dobročinného projektu „Apache mění život“, jenž se snaží pomoci lidem, ke kterým nebyl život právě vstřícný. Třetí ročník tohoto projektu nyní vystupuje do své rozhodující fáze.

30. 6. 2017

Elektrokola na startu sjezdového maratonu Megavalanche

Sjezdový maraton Megavalanche, jenž se každoročně koná ve francouzském alpském středisku Alpe d'Huez, si na letošní sezonu přichystal jednu malou, o to však překvapivější novinku. V početném startovním poli tohoto dnes již legendárního závodu se poprvé v historii objeví sjezdaři na terénních elektrokolech. Tak co, jdete do toho?

28. 6. 2017

Oslavili jsme první narozeniny!

Potkat se do roka a do dne a oslavit první narozeniny – takový závazek a slib dalšího setkání partnerů a příznivců magazínu Electric Bike Action zazněl loni v poslední květnový den v ekologickém centru Sluňákov v Horce nad Moravou u Olomouce na křtu časopisu. A tak se také stalo o rok později – tedy ve středu 31. 5. na stejném místě.

3. 6. 2017

Projekt Apache mění život vstupuje do své třetí sezony

Může elektrokolo obrátit život k lepšímu? S touto otázkou přichází projekt Apache mění život, jenž si vytkl za cíl pomoci lidem, kterým osud nečekaně zkřížil cestu. Uplynulé dva ročníky jasně dokázaly, že elektrokolo může v životě pomáhat nebo ho dokonce úplně změnit. Nyní tento jedinečný projekt vstupuje do své třetí sezony a vy můžete být u toho.

21. 4. 2017

9. ročník konference Perspektivy e-mobility již klepe na dveře

Mezinárodní veletrh elektrotechniky Amper, který se každoročně odehrává na brněnském výstavišti, bude dějištěm devátého ročníku konference Perspektivy elektromobility. Cílem konference je seznámit širokou veřejnost se současnými i budoucími trendy v oblasti alternativní dopravy.

3. 3. 2017

Ebike závod v samém srdci Itálie

Il Classico Strade Bianche je původně dvoudenní motocyklový závod, jenž využívá proslulých prašných cest v okolí toskánského městečka Radda in Chianti. Letos se toto klání premiérově otevírá také elektrocyklistům. Ti se tak na svých strojích mohou vydat po stopách silničních cyklistů, kteří v tomto regionu rok co rok závodí na legendární jarní klasice Strade Bianche.

27. 1. 2017

Víc takových akcí!

První říjnový víkend patřil v novoměstské Vysočina Aréně cyklistice. Vedle závěrečného závodu seriálu Kolo pro život, který je již tradičně cílem mnoha stovek amatérských i profesionálních bikerů, se zde konala cyklistická výstava nazvaná jednoduše Test & Expo.

6. 11. 2016

Aktuální číslo 5/2017

Číslo 5/2017 v prodeji od 26. října

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Doporučujeme...

 

 

www.bikestar.cz

www.bikeandride.cz www.bikeandride.cz

www.ebike.cz

www.kolopro.cz

www.mtbtrilogy.cz